Click aici »

Zidari Olanda

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Netherlands,The
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
27-10-2016
Data actualizare
27-10-2016

Descrierea postului

Rentacred-HR Agency recruteaza muncitori calificati, posturile de "Zidari". Compania angajatoare si locurile de munca se afla in Olanda.

Descrierea Job-ului:
-Construirea, modificarea, repararea, intretinerea cladirilor cu urmatoarele materiale: caramida, piatra, tigla sau structuri si suprafete ceramice.
-Foloseste amestecuri de mortar, pune caramizi si piatra.
-Instaleaza pardoseli, pereti din sticla.
-Citeste planuri.
-Lucreaza cu gled si rigips (tavane /pereti).
-Atribuie de munca unui ajutor sau ucenic.

Candidatul ideal:
-trebuie sa detina calificare in cadrul unei meserii mentionate mai sus;
-sa aibe experienta de munca anterioara pe un post similar celui pentru care aplica;
-sa cunoasca limba engleza sau limba germana la nivel conversational.

Cerinte

-Cunostintele limbii engleze/germane la nivel mediu/conversational
-Calificare + experienta anterioara de munca pe un post similar minim 2 ani
-Stare buna de sanatate
-Fara antecedente penale
-Permis cat B-prezinta avantaj
-Disponibilitatea de a lucra in echipa
-Disponibilitatea de a sustine un interviu cu angajatorul organizat pe Skype sau telefonic.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu oferit de angajator este de 1800 euro/luna cu posibilitatea de marire dupa primele 2 luni de munca.
Asigurare medicala.
Echipament de lucru.
Cazarea este asigurata de angajator de asemenea trasportul de la locul de munca la cazare.