Click aici »

Zidari cofraje

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
2000 EUR
Tara
France
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
29-01-2019
Data actualizare
01-04-2019

Descrierea postului

Clientul nostru este in cautare de persoane calificate si serioase pe partea de zidarie - cofraje.
Experienta anterioara este de minimum 3 ani!
Nu exista limita de varsta.
Plecarea se face imediat!

Cerinte

- sa lucreze la turnarea si cofrarea/decofrarea tocurilor de beton
- sa citeasca planurile de cofraj si fierarie
- sa asambleze cofraje
- sa blocheze cofrajele si sa regleze suruburile la piciorul cofrajelor
- sa monteze armatura

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu brut/luna: 2250 ? raportat la 39 ore de lucru pe saptamana, baza de calcul brut 13 ?/h
Orele suplimentare sunt platite cu 25% mai mult
Cazare asigurata dar platita de angajat (in jur de 200-250 ? pe luna)
Transportul este suportat de fiecare angajat
Perioada de proba este de o luna

Trimite CV