Click aici »

Zidar polivalent

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
2000 EUR
Tara
France
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
01-06-2016
Data actualizare
05-12-2016

Descrierea postului

Acterim FRANTA cauta pentru clientul sau o echipa de 2, 3 sau 4 zidari cu experienta!

Cerinte

Echipa trebuie sa detina o masina personala cu care sa se poata deplasa in Franta si de la cazare la santier;
Cunostintele de limba Franceza sunt un plus;
Este necesara experienta in strainatate;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera un salariu net de 11 EUR pe ora, posibilitatea de efectuare ore suplimentare;
Se ofera cazarea integral, platita de catre ACTERIM;
Se ofera contract francez si posibilitatea de continuitate pe parcursul intregului an 2017
Asigurare medicala platita;
Cotizatii sociale, somaj si pensie platite.