Click aici »

Web developer

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Arad, Timisoara Arad Timisoara
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
26-01-2012
Data actualizare
26-01-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 3 ani experienta in unul din domeniile: IT Hardware, IT Software
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Programator web responsabil cu analiza, proiectarea si dezvoltarea de website-uri si aplicatii web complexe, si intretinere / retelistica.

Cerinte

Constructie site-uri web, cunostinte temeinice PHP, MySQL, HTML, CSS, Javascript, OOP, XML, (Flash, Dreamweaver CS 4). Cunostinte de baza retelistica. Se solicta obligatoriu portofoliu de lucrari.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Primele 6 luni salar fix, dupa cele 6 luni negocierea contractului in functie de performante.