Click aici »

Web Developer WordPress - Magento

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
08-04-2014
Data actualizare
09-04-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.

Descrierea postului

PRO Advertise isi mareste echipa!

Daca urasti Internet Explorer dar esti constient ca site- ul trebuie sa functioneze perfect si acolo, esti pasionat si muncitor, iar HTML, CSS, jQuery, JavaScript vorbesc pe limba ta (si tu pe a lor), ai un loc asigurat la noi in echipa!

Cerinte

CE NE DORIM SA AI:
* Cunostinte serioase de HTML, CSS, jQuery, JavaScript, XML, MySQL si phpMyAdmin, Adobe Photoshop
* Capacitatea de a dezvolta teme responsive, widget- uri, plugin- uri si shortcod- uri WordPress
* Experienta demonstrata in dezvoltarea website- urilor de scara medie si mare
* Cunostinte si tehnici de SEO
* Capacitate de a invata si lucra atat singur cat si in echipa
* Portofoliu cu proiecte realizate

CE CONSIDERAM AVANTAJ:
* Experienta in tehnologii precum AJAX dar si folosirea unuia sau a mai multor CMS- uri (Magento, Joomla, Drupal, etc. )
* Cunostinte de Facebook Graph API, Bootstrap, etc.

Oferta (bonusuri, beneficii)

CE OFERIM NOI:
* Pachet salarial competitiv si bonusuri bazate pe performanta
* Program flexibil 8h/ zi cu posibilitatea rezolvarii problemelor personale
* Ore suplimentare platite
* Proiecte interesante si creative
* Atmosfera relaxata

Daca iti place cum suna si te regasesti in descrierea de mai sus, trimite- ne CV- ul tau insotit (neaparat) de portofoliu la adresa de e-mail: jobs@proadvertise.co.uk

Te asteptam cu drag la noi in echipa!