Click aici »

Web Developer - PHP, HTML

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Brasov, Bucuresti, Constanta, Oradea, Timisoara Brasov Bucuresti Constanta Oradea Timisoara
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
01-10-2010
Data actualizare
01-10-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

Compania Lotus Interworks din Los Angeles CA angajeaza part time/ full time/ project based persoane cu o experienta minima de 2 ani in PHP si web development.

Experienta in Joomla este binevenita.

Cei Interesati sunt rugati sa trimita C.V.-ul in limba romana si in limba engleza pe adresa de e-mail impreuna cu un portofoliu demonstrand experienta in limbajele de programare descrise anterior si salariul dorit.

Cerinte

PHP
HTML
Recomandat dar nu obligatoriu Joomla.