Click aici »

Web developer junior

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Arad Arad
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
01-10-2016
Data actualizare
22-09-2020

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Web developer Junior pentru intretinerea site-urilor existente, reactualizare site -uri B2B, facebook ads, diverse automatizari ale aplicatiilor folosite in cadrul firmei.

Cerinte

nivel minim de web design, cunostiinte de utlizare Internet si aplicatii web, darurie si dorinta de crestere impreuna cu compania unde lucreaza.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salar, transport, bonusuri functie de rezultat, posibilitate de avansare