Click aici »

Web Designer

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
31-08-2013
Data actualizare
17-08-2019

Descrierea postului

Postul prevede implicarea in proiecte nationale de mare anvergura si vizibilitate pe internet. Proiectele realizate vor fi analizate in detaliu de utilizatori.

Din aceste motive asteptarile noastre in ceea ce priveste candidatul sunt: atentia la detalii, lucrari originale, perfectioniste si finalizate in deadline.

Cerinte

Candidatul ideal:
- Minim 2 ani experienta in web design (portofoliu obligatoriu)
- Talent graphic, simt artistic, spirit creativ, atentie la detalii
- Cunostinte avansate HTML, CSS, Javascript, PHP
- Cunostinte avansate Corel, Indesign, Photoshop, Fireworks, Flash Adobe, Premiere, Illustrator, After Effects, 3Dmax

Constituie avantaje oricare dintre urmatoarele abilitati:
- Talent desen
- Grafica vectoriala
- SEO, SEM
- Cunostinte avansate de marketing online
- Cunoasterea limbii engleze si italiene la nivel avansat

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul motivant, negociabil in functie de performante, echipamente de lucru de ultima generatie, programul de lucru 8 H/zi.