Click aici »

Web Designer

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Sfantu Gheorghe Sfantu Gheorghe
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
27-11-2012
Data actualizare
27-11-2012

Descrierea postului

Creare, implementare si optimizare site-uri noi

Imbunatatire, optimizare si administrare site-uri existente

Cerinte

Experienta in crearea si optimizarea de sit-uri web.

Studii medii sau superioare

Cunostinte programe: Java, PHP, Joomla, XHTML, MySQL, CSS2, JS

Persoana serioasa, cu experienta in domeniu, creativa, minutioasa ordonata,

Cunostinte foarte bune de limba engleza scris si vorbit

Domiciliul stabil in Sfantu Gheorghe.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu fix + bonuri de masa

- sansa de a lucra intr-un mediu de lucru profesional

- mediu de lucru stimulant

Se va organiza un concurs prin care se va demonstra capacitatea creativa si cunostintele in domeniu.

CV-ul pentru selectie se va trimite pe adresa: contact@brokmed.ro
<mailto:contact@brokmed.ro>