Click aici »

Web designer

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
22-07-2009
Data actualizare
20-04-2017

Descrierea postului

Programator Web

Descrierea postului:

Programator web responsabil cu:

analiza, proiectarea si dezvoltarea de website-uri si aplicatii web complexe
investigarea erorilor tehnice/functionale si generarea de solutii adecvate
documentarea codului scris

Cerinte

experienta de minim 1 an (3 ani pentru seniori) dovedita prin portofoliu
PHP, MySQL, HTML, CSS, Javascript, OOP, XML
avantaj: experienta in Actionscript
familiar cu tehnici de optimizare pentru motoarele de cautare
experienta AJAX - avantaj
capacitate de a studia si lucra atat in mod independent, cat si in echipa
dorinta de a lucra la nivel profesionist si a fi recompensat corespunzator

Oferta (bonusuri, beneficii)

salariu atractiv cu perioada initiala de proba
extra, bonusuri per proiect dupa primele luni de activitate
oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica si de a participa activ la dezvoltarea companiei