WEB content writer - Editor stiri si review-uri telefoane, tablete si OS

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
200 EUR
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Traduceri, Media/Cultura/Publicatii
Data introducerii
28-02-2013
Data actualizare
28-02-2013
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.

Descrierea postului

WEB content writer - Editor stiri si review-uri pentru unul din cele mai mari siteuri de telecomunicatii mobile, smartphoneuri si tablete din tara. Cautam 3 persoane cu talent la scris si cunostinte in domeniu, program part time, lucru de acasa si 5 voluntari pentru acumulare experienta in domeniu, asigurandu-se adeverinta de practica in domeniu si posibilitatea de a ramane in companie pentru un post ulterior.

Cerinte

Cunostinte in domeniul telecomunicatiilor mobile, sisteme de operare mobile, smartphone si tablete. Tineri de orice varsta, din orice zona a tarii. Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu, pentru traducerea eventualelor articole in romana. Program part time, 4 ore/zi, 5 zile pe saptamana la alegere!