Click aici »

Waitress - Hostess Grecia

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Altele, Serviciu clienti, Turism/Hoteluri
Data introducerii
06-05-2008
Data actualizare
06-05-2008

Descrierea postului

? primirea invitatilor cu un salut calduros;
? oferirea de informatii cu caracter general pentru invitati/vizitatori;
? ghidarea invitatilor/vizitatorilor catre personalul calificat al firmei;
? atragerea de vizitatori in stand/ghidarea vizitatorilor catre standul companiei, in cazul targurilor
sau al expozitiilor;
? servirea invitatilor/vizitatorilor cu bauturi sau gustari;
? distribuirea de fluturasi, brosuri, machete;
? intretinerea unei atmosfere animate, placute.

Cerinte

? prezenta agreabila
? limba engleza - nivel mediu
? seriozitate in munca depusa
? punctualitate
? fair-play
? persoane dornice sa invete lucruri noi

Oferta (bonusuri, beneficii)

? program de lucru 6 ore/zi, 6 zile / saptamana
? cazare asigurata de angajator