Click aici »

Vorbitori de limba franceza sau engleza

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bacau, Iasi Bacau Iasi
Domeniile ofertei
Serviciu clienti
Data introducerii
23-11-2016
Data actualizare
23-11-2016

Descrierea postului

Vrei sa te alaturi unei echipe proactive, tanara si dinamica? Trimite-ne un CV.

Responsabilitatile postului:
- Inregistreaza toate semnalarile preluate prin telefon si e-mail in sistemele specifice;
- Intreprinde actiuni conforme cu procedurile de lucru in vederea solutionarii acestora;
- Monitorizeaza buna functionare a echipamentelor si actioneaza prompt la aparitia alertelor specifice;
- Realizeaza zilnic rapoarte de activitate in limitele de timp stabilite

Cerinte

Descrierea candidatului ideal:
- Cunostinte de limba franceza sau engleza - nivel avansat;
- Cunostinte de baza de utilizare a pachetului Microsoft Office.

Constituie un avantaj:
- Experienta de lucru intr-un mediu de Servicii Client;
- Cunostinte /experienta in utilizarea sistemelor de operare Windows - configurare / troubleshooting;
- Notiunile de retelistica;
- Cunoasterea altor limbi straine de circulatie europeana - nivel mediu / avansat.

Aptitudini:
- Bune abilitati de comunicare in relatia cu clientii;
- Atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultate;
- Abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului;
- Capacitate de a lua decizii corecte si rapide;
- Atentie la detalii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachetul de Beneficii include:
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale / Acces la oportunitatile interne de dezvoltare a carierei;
- Pachet beneficii atractiv: grila de salarizare motivanta, bonusuri de performanta, tichete de masa, asigurare medicala privata;
- Programe de training specifice activitatii oferite de la inceputul contractului de munca;
- Mediu de lucru international.