Click aici »

Vopsitori

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Industrie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
28-08-2019
Data actualizare
28-08-2019

Descrierea postului

Angajam personal pentru vopsiri epoxidice si poliuretanice sau aplicari de pardoseli din rasini sintetice, sau muncitori cu experienta in amenajari interioare. Salariul se va stabili in urma unei probe de lucru si depinde de experienta fiecaruia.

Punctul de lucru este in Jilava, judet Ilfov, lucrarile se desfasoara in mare parte in Bucuresti si zonele limitrofe. Pentru deplasari in tara, vor exista beneficiile aferente (cazare, masa indemnizatie, transport, etc).
Angajarea se va face cu carte de munca.

Pentru cei din provincie se asigura cazare.Informatii suplimentare la 0785-232.551, sau e-mail:daniel.robu@emex.ro.

Cerinte

- Experienta in domeniul constructiilor (turnare si finisare beton; elicopterizarea, frezarea, slefuirea betonului; realizarea de lucrari de finisaje interioare si / sau exterioare; lucrari de vopsitorie);
- Abilitati practice.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV