Click aici »

Vopsitor, pregatitor, tinichigiu auto

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
2000 EUR
Tara
Romania, Netherlands Antilles, Netherlands,The
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Transport/Distributie, Reparatii/Service
Data introducerii
28-06-2018
Data actualizare
15-08-2019

Descrierea postului

Companie Olandeza in colaborare cu reprezentante Ford Audi Vw , cauta urgent pregatitori, vopsitori si tinichigii cu experienta.

Se ofera:
Cazarea (single room), asigurare medicala gratuita, masina personala (pentru deplasare de acasa la locul de munca) plus benzina, de asemenea asigurate de angajator. Toate acestea sunt incluse in salariu.

La sfarsitul lunii, cu 160 de ore lucrate, adica 8 ore pe zi, 5 zile pe saptamana, dupa toate costurile deduse de cazare, transport si asigurare medicala vei primi net minim 1630 de euro in contul tau., cu posibilitate de extra ore .Precizam ca in momentul de fata peste 40 de romani lucreaza in aceasta companie, de mai bine de 1 an.

Cerinte:
- experienta in domeniu, 3 ani cel putin
- permis de conducere, categoria B
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu (prezinta un avantaj )

Salariile sunt cuprinse intre 1630-2500 de euro net, in functie de experienta si ore lucrate,

Dupa primele 3-6 luni, veti primi o diploma de calificare olandeza care atesta aptitudinile dumneavoastra la locul de munca. In functie de calificarea obtinuta pe diploma se va stabili o noua salarizare, intre 10.50? -12.50? /ora net,
Mentionam ca nu se percep nici un fel de comisioane !!!

Pentru mai multe detalii si informatii va stam la dispozitie:
1. Mesaj privat, cu numarul de telefon sau:
2. Ataseaza CV-ul tau aici
3. Trimiteti un sms sau sunati la urmatoarele numere de telefon:

Florin Paraschiv: +40746148888
Ana Stroiescu +40741315555