Click aici »

Voluntari

Tipul ofertei
Voluntariat
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Tirgu-Mures Tirgu-Mures
Domeniile ofertei
Altele
Data introducerii
08-02-2014
Data actualizare
08-02-2014

Descrierea postului

Voluntari pentru activitati foarte diverse.
Au prioritate tinerii fara experienta profesionala dornici sa evolueze.

Cerinte

Disponibilitate si flexibilitate pentru timpul si tipurile de activitati, loial, comunicativ, sociabil, optimist, dinamic, ordonat, discret, punctual, serios, adaptabil, prezentabil, bun utilizator al pc-ului, internetului, aparaturii electronice; limba engleza poate fi un avantaj.
Minimum Bacalaureat.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Primeaza castigul prin dobandirea de exeperienta, de competente noi, autentice si dezvoltarea personala in defavoarea beneficiilor materiale.
Participarea la cursuri de formare profesionala gratuita.
Participarea la proiecte, excursii si delegatii.
Posibilitate de angajare ulterioare pe un post in organizatie sau in proiecte.
Scrisori de recomandare ulterioare.