Click aici »

Vanzatori & casieri

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
01-10-2008
Data actualizare
01-10-2008

Descrierea postului

Sarcini si responsabilitati:

?Sa creeze o impresie favorabila clientilor si sa intretina in permanenta relatii cordiale cu acestia
?Sa amenajeze sectiunea de care raspunde
?Sa respecte procedurile si politicile interne ale companiei
?Sa detina cunostinte in legatura cu produsele comercializate
?Sa expuna marfa noua si sa vanda produsele
?Sa intampine clientii in raionul de vanzari si sa determine calitatea marfii dorite de acestia
?Sa sugereze produse ce intrunesc cerintele clientilor, si sa sublinieze calitatile si utilitatea acestora
?Sa participe activ la efectuarea inventarelor periodice ale stocurilor
?Sa cunoasca modalitati de organizare, ingrijire si pastrare a curateniei in spatiul de depozitare a stocurilor
?Sa notifice superiorii in legatura cu orice abateri sau actiuni care ar dauna companiei
?Sa indeplineasca orice alte sarcini pe care i le deleaga superiorul in legatura cu domeniul de activitate

Cerinte

EDUCATIE si EXPERIENTA

?Absolvent liceu, student sau absolvent de facultate
?Engleza nivel mediu sau avansat (un plus)

APTITUDINI

?Aptitudini bune interpersonale si de comunicare.
?Persoana cu bune abilitati de prioritizare, organizare si de gestionare a timpului.
?Sa-i placa sa lucreze in industria modei
?Persoana prezentabila, dinamica, harnica, si cu multa initiativa
?Spirit de echipa

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta (bonusuri, beneficii):

Pachet salarial atractiv
Lucrul intr-o echipa tanara, dinamica si foarte entuziasta intr-un mediu multinational
Posibilitatea de a promova in functie de rezultate si performanta
Reduceri in toate magazinele noastre