Click aici »

Vanzatori ambulanti

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
20-02-2019
Data actualizare
22-04-2019

Descrierea postului

Colaborare in vederea vanzarii de produse proprii.

Suntem o companie care produce diverse suveniruri istorice si cu tematica religioasa (statuete, busturi, magneti).
Caut vanzatori ambulati, cu firma proprie sau PFA, care se deplaseaza cu vanzare produse la diverse targuri, expozitii, sau altele, pentru colaborare, in vederea vanzarii de produse.

Pentru detalii va rugam sa ne contactati.

Cerinte

- sa aiba firma proprie sau PFA
- sa aiba masina proprie
- sa participe la targuri, expozitii, si altele in vederea vanzarii de suveniruri, produse de artizanat sau produse similare
- experienta in vanzari ambulante

Oferta (bonusuri, beneficii)

- in functie de realizari