Click aici »

Vanzator/ Secretariat/ Contabilitate

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Comert, Finante/Contabilitate, Secretariat/Administrativ
Data introducerii
19-04-2011
Data actualizare
19-04-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.
Nivel minim de studii: Facultate (in curs)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

-activitati de vanzare
-atributii de secretariat
-contabilitate primara
-evidenta gestiunii
-facturare
-mentinerea relatiilor atat cu clientii cat si cu furnizorii companiei.

Cerinte

-experienta pe un post similar de cel putin 3 ani
-cunostinte avansate a programului SAGA
-capacitatea de a asimila noi cunostinte intr-un timp scurt
-bune capacitati de organizare
-abilitati de comunicare si relationare cu clientii
-abilitati in utilizarea pachetului Microsoft Windows
-seriozitate, integritate, profesionalism
-autodidact, ordonat
-persoana energica, atitudine pozitiva
-rationament logic.

PERSOANELE CARE NU DETIN EXPERIENTA RELEVANTA SI CUNOSTINTE TEMEINICE IN OPERAREA PROGRAMULUI SAGA SUNT RUGATE SA NU APLICE LA ACEST POST.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- pachet salarial in functie de performantele dovedite.