Click aici »

Vanzator/Preparator Cocktail-uri

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca, Constanta Cluj-Napoca Constanta
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
05-06-2014
Data actualizare
05-06-2014

Descrierea postului

Responsabilitati:

Preluarea comenzilor si servirea impecabila a clientilor cu produsele/bauturile comandate de acestia;

Prepararea de bauturi racoritoare simple, dupa retete standard;

Pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca;

Admninistrarea corecta a stocului de bauturi si intocmirea necesarului de materie prima;

Inregistrarea vanzarilor in sistem

Cerinte

Capacitate organizatorica si de comunicare;

Rapiditate in preluarea/onorarea comenzilor;

Persoana dinamica, vesela, ambitioasa, corecta, responsabila, punctuala;

Aspect ingrijit, prezenta agreabila.