Click aici »

Vanzator online

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
400 EUR
Oras(e)
Baia-Mare Baia-Mare
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
27-08-2016
Data actualizare
27-08-2016

Descrierea postului

Administrarea magazinului online dupa cum urmeaza:
-preluarea comenzilor facute prin intermediul magazinului online;
- urmarirea comenzilor clientilor si finalizarea acestora;
- facturarea produselor clientilor;
- preluarea comenzilor primite de la clienti prin e-mail sau telefonic
- urmarirea comenzilor clientilor, operarea si procesarea acestora in vederea finalizarii corespunzatoare;
- oferte promotionale catre clienti;
- furnizarea informatiilor despre produsele disponibile, stocuri;
- oferirea catre client a serviciilor de consultanta pentru achizitionarea produselor companiei;
- introducerea de produse noi in magazinul online.

Cerinte

- experienta pe un post similar
- cunostinte in domeniile: IT, programe de grafica constituie un avantaj
- cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu;
- abilitati de organizare;
- abilitati de comunicare si prezentare;
- capacitatea de a lucra intr-o echipa;
- persoana entuziasta, determinata, cu initiativa;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- pachet salarial cu posibilitate de crestere in functie de rezultatele obtinute;