Click aici »

Vanzator magazin online

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
11-10-2017
Data actualizare
13-02-2018

Neng Tcm Srl

» 1 job nou de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

- administrarea si confirmarea comenzilor plasate in cadrul magazinului online;
- comunicarea cu clientii magazinului online;
- gestionarea comenzi electronice si telefonice;
- realizeaza documentele de livrare a marfurilor catre clienti (emite facturi aferente comenzilor, generare de note AWB, curierat);
- promovarea si comercializarea produselor sau serviciilor oferite de companie;
- ofera informatii despre produse si modul lor de folosire;
- ofera clientilor consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile lor;
- alte sarcini legate de vanzarile online;
- participa la diverse activitati in cadrul magazinului (curatenie, inventariere);
- participa la receptia cantitativa a produselor care intra in magazin.

Cerinte

- experienta in domeniu minim 1 an;
- bun cunoscator de programe de calculator,administrare site online;
- cunoscator al limbii engleze;
- priceput in relatiile cu publicul, o buna comunicare;
- varsta maxima 35 ani.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv + comision de performanta;
- carte de munca;
- acordarea de concediu in limitele prevazute de lege si zile libere de sarbatorile legale;
- program de lucru: luni - vineri, 09.00-17.30, cu pauza;
- achizitii de produse la pret de furnizor;
- locatie langa statia de metrou Piata Sudului.

Trimite CV