Click aici »

Vanzator magazin birotica & papetarie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
17-01-2018
Data actualizare
17-01-2018
Confidential
Trimite CV

Descrierea postului

Angajam vanzator magazin de birotica papetarie cu urmatoarele atributii:
- preluarea comenzilor de la clienti.
- executare operatii specifice.
- urmarire, inventariere si actualizare stocuri marfa si materie prima.
- ajutor in activitatea de productie tipizate.
- mentinerea ordinii si a curateniei la locul de munca.

Experienta anterioara constituie un avantaj.

Magazinul este situat in zona Bd-ul. Basarabia.

Se ofera salariu motivant in functie de competenta.

Cerinte

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV