Click aici »

Vanzator in magazin jucarii / papetarie - Dragonul Rosu

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
17-08-2014
Data actualizare
26-10-2017

Descrierea postului

Angajez lucrator comercial (de preferinta barbat)

Activitatea zilnica:
Luarea comenzilor in scris de la clienti
Calcularea valorii comenzii scrisa (calcule simple artitmetica)
Procesarea, intocmirea si asamblarea comenzii
Numararea banilor incasati de la client si predarea lor catre casiera.
Aranjarea marfurilor pe raft
Pastrarea curateniei la locul de munca
Transport marfa de la magazin la masina clientului (cu liza)
Aprovizionare cu marfa de la depozit catre magazin (incarcare/descarcare)
Abilitati de comunicare client

Experienta in vanzari engross constituie un avantaj

Cerinte

25-35 ani
Nefumator
Liceu terminat
Preferabil barbat
Atitudine disciplinata
Punctual

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu in prima luna de la 1400 RON/luna. In functie de performante, clienti adusi, vanzari efectuate, atitudine proactiva se va renegocia (dupa cele 3 luni).