Click aici »

Vanzatoare si vanzator

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
26-11-2015
Data actualizare
26-11-2015

Descrierea postului

Angajam vanzatoare si vanzator pentru magazin cu articole vestimentare pentru femei si pentru barbati.

Cerinte

Incarcarea, descarcarea marfurilor si manipularea acestora in depozite asigura gestiunea stocului de marfa in baza documentelor de intrare iesire, asigura miscarea stocurilor, raspunde de organizarea logistica eficienta a depozitului, expediaza marfa catre clienti conform comenzilor si prioritatilor,coordoneaza echipa din subordine.

Pregatirea marfurilor pentru expediere incarcarea si sau descarcarea marfurilor in din autovehiculele de livrare verificarea marfurilor sosite in depozit, manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente si termenul de valabilitate, manual incasarea cv marfurilor livrarete conform documentelor ?i indicatiilor gestionarului.