Click aici »

Vanzatoare masline - hypermarket Auchan Militari

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
200 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
17-02-2011
Data actualizare
20-06-2012

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Vanzare la vitrina asistata in incinta hypermarket Auchan Militari.
articol masline, furnizor marca ama - amalthia.

Cerinte

Program de lucru:

marti - sambata: 13.00 - 21.30, alternativ o marti se lucreaza, una nu.
duminica: 07.00 - 15.30, alternativ o duminica se lucreaza, una nu.
luni - liber.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce depaseste plafon comenzi masline, peste 1800 kg/ luna se plateste suplimentar.