Click aici »

Vanzatoare masini de cusut casnice si statii de calcat

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
200 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
21-05-2014
Data actualizare
21-05-2014
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in domeniul Comert
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Persoana angajata se va ocupa cu vanzarea, prezentarea si consilierea clientilor in alegerea echipamentelor de cusut si calcat ce corespunde dorintelor lor.

Intocmeste Nir-uri, facturi, incaseaza banii prin casa de marcat si card cu POS.

Cerinte

Experienta in vanzari, utilizarea masinilor de cusut casnice si cunostinte de croitorie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

In afara de salariu se acorda un procent de 4% din vanzari fara TVA.