Click aici »

Utilizator masini slefuit pardoseli (marmura, mozaic)

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
500 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
28-03-2013
Data actualizare
24-03-2021

Descrierea postului

Persoana cautata foloseste utilajele din dotarea firmei, masini de slefuit pardoseli tip monodisc utilizate la spalat, ceruit, slefuit si lustruit pardoseli din piatra marmura, mozaic, travertin. Utilaje clasice de slefuit tip capra cu pietre sau cu diamant.

Folosirea unor aspiratoare de lichide sau praf si a unor polizoare manuale tip flex.

Program 08-17.

Cerinte

- dispusa la program prelungit cand este cazul
- posibilitate deplasari in tara la diferite lucrari dar pe termen relativ scurt
- foarte multa rabdare, necesara manipularii utilajului pentru a obtine calitatea dorita

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV