Click aici »

Translator

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Traduceri
Data introducerii
18-03-2015
Data actualizare
18-03-2015

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Traduceri
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Hieroglifs Translations se diferentiaza de orice alta companie de traduceri prin profesionalismul de care da dovada si prin seriozitatea cu care isi trateaza orice partener. Avand sediul in patru tari diferite, Hieroglifs Translations are ca scop sa ajute isi ajute angajatii sa isi atinga scopurile profesionale. Avem nevoie in mod constant de traducatori in orice limba. Daca reusesti sa iti organizezi munca intr-un mod eficient si ai dorinta de a lucra in industria de traduceri, iti propunem sa trimiti CV?ul la adresa de email orders@hieroglifs.com. In email te rugam sa mentionezi si pretul pe cuvant, pe care doresti sa il obtii. Deasemenea daca doresti si alte informatii, poti vizita pagina noastra oficiala: www.hieroglifs.com .

Cerinte

-Experienta in domeniul de traduceri
-Vorbitor nativ sau aproximativ nativ in limbile pentru care aplicati
-Capacitatea de a efectua munca intr-un mod eficient
-Dorinta de a lucra in industria de traduceri