Click aici »

Trainer

Nivel cariera
Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
15-02-2014
Data actualizare
15-02-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

- Sustine programe de pregatire si dezvoltare.
- Actualizeaza permanent materialele utilizate.
- Evalueaza programele de training.
- Colaboreaza cu departamentul de resurse umane si cu celelalte departamente pentru a identifica nevoile de training.

Cerinte

- Studii postliceale sau universitare intr-unul din domeniile: Economie, Management, Marketing, Resurse Umane, Psihologie, Publicitate.
- Cunostinte de operare PC.
- Abilitati de prezentare si de comunicare interpersonala.
- Atitudine pozitiva, spirit organizatoric.
- Permisul auto categoria B constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariul se negociaza la interviu.
- Se acorda bonusuri pentru performanta.