Trainer limbile engleza/ germana/ spaniola/ franceza/ italiana

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
150 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Educatie/Training, Traduceri
Data introducerii
31-01-2011
Data actualizare
31-01-2011
Confidential
expirat

Descrierea postului

Scoal? de limbi str?ine caut? colaboratori pentru predare de cursuri
(englez?, german?, spaniol?, franceza, italian?).

IN PERIOADA 31.01.2011 - 11.02.2011, VOR AVEA LOC INTERVIURI PREDOMINANT PENTRU LIMBA FRANCEZA.

SALARIU MOTIVANT: 500 ? 700 RON/ PART TIME (se solicita pentru acest job o disponibilitate a angajatului de minim 20 de ore saptamanal, chiar daca nu ii vor fi acoperite aceste ore cu cursuri inca de la inceput)

Programari interviuri la numarul de telefon.

Cerinte

Cunoasterea temeinica a limbilor straine pentru care se aplica, seriozitate, respectarea programului negociat. Colaborarea se face in regim de PFA.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Flexibilitate in alegerea orarului.