Click aici »

Trainer limba Engleza

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
17-04-2013
Data actualizare
27-11-2015

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in domeniul Educatie/Training
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Asociatia angajeaza in Bucuresti trainer limba engleza pentru cursuri engleza pentru copii 5-10 ani, in regim part-time.
Jobul presupune sustinerea de cursuri de limba engleza, in BUCURESTI, la sediul Asociatiei, evaluarea copiilor, alcatuirea de rapoarte catre parinti.

Cerinte

- Absolventi limba engleza, in Bucuresti;
- Limba engleza FOARTE BINE scris si vorbit;
- Orar flexibil, care sa permita sustinerea cursurilor la sediul Asociatiei;
- Personalitate placuta, dotata pentru comunicare, cu tact pedagogic;
- Flexibilitate in abordarea pedagogica;
- Maxima seriozitate si atitudine responsabila la locul de munca;
- Atestate pentru limba Engleza

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Contract & Remunerare in functie de nr de norme preluate;
- Mediu de lucru placut;
- Asiguram material predare si instruire suplimentara;