Click aici »

Trainer Limba Engleza Bucuresti

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
30-08-2013
Data actualizare
30-08-2013

Descrierea postului

Oferta se refera la angajarea de colaboratori pentru predarea Limbii Engleze in diferite companii, pe baza de proiect/full time/part time.

Un proiect dureaza in medie de la 4 luni in sus si se desfasoara la sediul companiilor client.

Responsabilitati:

- Predarea Limbii Engleze adultilor;
- Adoptarea unei metode interactive de predare.
- Pregatirea suportului de curs;
- Urmarirea indicatoriilor de eficienta recomandati de companie;
- Raportarea activitatii;

Cerinte

- Cunoasterea excelenta a Limbii Engleze (Nivel de cunostinte lingvistice C1-C2);
- Absolvent al Facultatii de Limbi Moderne sau masterand/doctorand;
- Certificatele internationale reprezinta un mare avantaj (ex: CPE - Certificate of Proficiency in English);
- Certificarea de Trainer/Formator reprezinta un mare avantaj;
- Studiul in tara de origine a limbii sau vorbirea acesteia in mod nativ reprezinta un mare avantaj;
- Experienta in munca cu adultii si in predare( min 1-2 ani);
- Disponibilitate pentru colaborare pe termen mediu sau lung;
- Disponibilitate pentru studiu si perfectionare continua;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Bonificatie motivanta.
- Munca intr-un mediu concurential pentru firme de prestigiu;
- Activitate pe baza de proiect (project based); aplicantul poate sa aiba un alt job principal;
- Posibilitatea extinderii colaborarii la un program full time;

Doar candidatii care se incadreaza profilului de mai sus vor fi selectati pentru interviu.