Click aici »

Trainer Cursuri

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Buzau, Craiova, Focsani, Pitesti Bucuresti Buzau Craiova Focsani Pitesti
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
27-04-2013
Data actualizare
24-04-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 5 intrebari.

Descrierea postului

Cautam formatori, specialisti in domeniile pentru care aplica, in vederea sustinerii cursurilor organizate de societatea noastra.
Cursurile pot fi vizualizate la adresa:
http://www.profesionalnewconsult.ro sectiunea cursuri.

Cautam colaborare pentru Focsani, Buzau, Targoviste, Pitesti, Bucuresti, Brasov, Targu Jiu, Rm. Valcea, Slatina.

Cu precadere solicitam aplicarea pentru posturile de FORMATOR in urmatoarele cursuri:
- Operator Masini CNC;
- Programator Masini CNC;
- Tamplar;
- Tehnician Electronica;
- Inspector SSM;
- Inspector Resurse Umane
- Inspector Salarizare;
- Contabiltiate;
- Responsabil de Mediu;
- Expert Achizitii Publice;
- Formator;
- Operator Mase Plastice;
- Metrologie;
- Coafor/Machiaj/Manichiura-Pedichiura;
- Cosmetica;
- Stilist Protezist Unghii;
- Bucatar;
- Barman
- Ospatar;
- Fotografie;
- Cofetar/patiser;
- Cursuri agricultura;
- Cursuri Limbi Straine
- Curs Consilier Dezvoltare Profesionala;
- Cursuri dezvoltare personala copii.

De asemenea, puteti aplica si pentru celelalte cursuri pe care le puteti regasi pe site-ul firmei noastre sau pe site-ul www.profesionaltraining.ro
Candidatii selectati vor fi contactati la momentul organizarii cursurilor.

Oferta este valabila pentru Pitesti, Bucuresti, Brasov, Slatina, Rm. Valcea, Targoviste.

Cerinte

Experienta relevanta in domeniul pentru care aplica.
Curs de formator sau modul pedagogic.
Preferabil sa detina PFA/II.

DOAR CEI CARE RASPUND LA INTERVIUL ONLINE, PUBLICAT PE SITE-UL BIZOO, VOR FI SELECTATI, INTRUCAT ASTFEL PROBEAZA INTERES PENTRU OFERTA NOASTRA!
MULTUMIM PENTRU INTELEGERE!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii motivante, constand in plata formatorului in functie de numarul de ore prestate si in functie de numarul cursantilor.