Click aici »

Trainer colaborator lb Engleza

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Educatie/Training, Traduceri
Data introducerii
05-01-2013
Data actualizare
30-05-2013

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in unul din domeniile: Educatie/Training, Elevi/Studenti, Non-profit/Voluntariat, Traduceri
Nivel minim de studii: Facultate (in curs)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Playful Personality Builder din Ploiesti cauta colaboratori pentru sesiuni jocuri inteligenta si lb engleza. Avem sediu nou si asteptam ca vara aceasta copilasii sa se bucure si sa invete numai pe strada Vioarei 8, Ploiesti Detalii: www.ppbuilder.ro www.facebook.com/ppbuilder.com

Cerinte

seriozitate, dedicatie proiectului, inclinatie artistica

Oferta (bonusuri, beneficii)

cunoasterea unei metode de lucru ce vine din America, Anglia, Australia si Orientul Mijlociu, imprumutarea sau castigarea unor jocuri din program si promovarea propriilor idei si hobby-uri. Telefon si transport platit