Click aici »

Traducatori germana

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Traduceri
Data introducerii
16-02-2015
Data actualizare
31-05-2017
Confidential
expirat

Descrierea postului

Angajam traducatori, colaborare externa (online) pentru limba GERMANA.

Textele necesar a fi traduse sunt extrem de usoare si  reprezinta articole diverse (informatii, curiozitati, divertisment), destinate unor site-uri sau publicatii online.

Cerinte

Experienta mare in adaptarea literara a textelor la limba tinta.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Lejeritate in lucru, plata imediat (max 24 ore) dupa predarea transelor traduse. Nu se impun termene sau nivele maximale ori minimale (ca volum tradus pe luna). Datorita asigurarii certe a unui numar mare de pagini (cel putin 2-3 ani de colaborare), bugetul alocat este de 3,5 euro/pagina (pagina 2000 semne cu tot cu spatii).