Click aici »

Traducator website-uri ruse

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Satu-Mare Satu-Mare
Domeniile ofertei
Traduceri
Data introducerii
15-02-2013
Data actualizare
15-02-2013

Descrierea postului

Traducere si creare website- uri ruse si/ sau ucrainiene pentru produsele companiei:
- alegere cuvinte cheie ruse si/ sau ucrainiene
- alegerea numelui de domeniu
- traducere pagina - necesita cunostinte minime de HTML
- incarcarea paginii pe web - necesita cunostinte minime de FTP
- consultarea preturilor interne (ruse si/ sau ucrainiene) a produselor si gasirea cotatiei corecte a produselor
- acordarea de serviciu pentru clienti in cazul in care vor fi comenzi

Cerinte

- Cunoasterea limbii ruse si/ sau ucrainiene la nivel de conversatie si scris corect.
- Cunostinte minime de limba engleza.
- Cunostinte SEO si HTML de baza reprezinta avantaj
- Pentru aplicare trimiteti CV in limba engleza la promotional. gifts. service@gmail. com

Oferta (bonusuri, beneficii)

Cazare gratuita, Transport platit

Companie internationala de materiale promotionale personalizate. Promovarea produselor se realizeaza prin intermediul Internetului.