Click aici »

Traducator Engleza-Romana neautorizat- project based

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Educatie/Training, Elevi/Studenti, Traduceri
Data introducerii
26-06-2009
Data actualizare
26-06-2009

Descrierea postului

Traducerea din Engleza in Romana a unor lucrari si articole de marketing, selectate de client.

Cerinte

Student la facultatea de Limbi Straine sectia Engleza, Studenti la marketing foarte buni cunoscatori ai limbii Engleze- cu certificat nivel avansat.
Capacitate de a intelege texte de marketing si de a adapta conceptele astfel incat textul in limba romana sa fie de foarte buna calitate.
Rapiditate in traduceri.