Click aici »

Traducator engleza/ franceza/ italiana/ germana/ spaniola

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Craiova
Domeniile ofertei
Traduceri
Data introducerii
17-03-2017
Data actualizare
07-08-2017

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Traduceri
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Realizarea de traduceri si proofreading

Cerinte

Autorizatie emisa de Ministerul Justitiei

Posibilitate emitere factura

Experienta in domeniul traducerilor de minim 1 an

Acest job se adreseaza numai persoanelor cu domiciliul in Craiova