Click aici »

Traducator carti tehnice, fise tehnice

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Iasi Brasov Bucuresti Cluj-Napoca Iasi
Domeniile ofertei
Traduceri
Data introducerii
08-11-2011
Data actualizare
16-12-2011

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Cautam traducator carti tehnice, fise tehnice de masini-unelte si utilaje din limba engleza sau italiana in limba romana.

Cerinte

Absolvent TCM Masini-unelte, cunoscator al termenilor tehnici si functionarii masinilor unelte sau utilajelor.

Detalii legate de gama produselor, care stau la baza traducerilor, pe www.proma.ro

Oferta (bonusuri, beneficii)

Angajamentul va fi pe baza de contract de colaborare, negociabil dupa etapa de selectie a CV-lor.