Click aici »

Traducator autorizat

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Galati Galati
Domeniile ofertei
Traduceri
Data introducerii
18-04-2011
Data actualizare
19-06-2011

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

birou de traduceri angajeaza traducator autorizat de ministerul justitiei pentru una din urmatoarele limbi straine:
germana/engleza/franceza/spaniola /italiana

Cerinte

Conditii de angajare:
sa aiba atestatul de traducator autorizat emis de catre Ministerul Justitiei.
sa aiba domiciliul in galati
nu necesita experienta
trimiteti CV si scrisoare de intentie la adresa de e-mail.