Click aici »

Tractorist, Combinier

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Agricultura/Silvicultura
Data introducerii
30-08-2017
Data actualizare
14-05-2018

Descrierea postului

Tractoristi/mecanizatori/combinieri CL, IL, OT, GR, AR, TM, CT, TL, CS, VN, VS, BC, IS

Exploateaza, intretine si repara utilajele agricole la nevoie
Completeaza zilnic rapoartele de lucru personale
Mentine in stare buna utilajele din dotare
Exploateaza in bune conditiuni utilajele agricole
Respecta procedurile si normele de exploatare prevazute in manualele de garantie

Cerinte

Calificare de mecanic agricol/auto/etc
Experienta in operarea si exploatarea de utilaje agricole/ constructii/ auto de minim 1 an
Cunostinte de mecanica, hidraulica si electrica
Cunostinte privind identificare de piese constituie un avantaj
Permis de conducere categoria B, atestat in domeniu constituie avantaj
Fara vicii alcoolice

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salarizarea atractiva, functie de experienta si performanta

Trimite CV