Click aici »

Tinichigiu constructii

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Bucuresti, Buzau, Calarasi, Craiova, Fetesti Bucuresti Buzau Calarasi Craiova Fetesti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
31-05-2010
Data actualizare
31-05-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

Tinichigiu cu experienta, artist in realizarea lucrarilor din tabla moale plana (cupru, zinc-titan, tabla zincata, aluminiu), sa fie capabil sa faca lipituri complexe, sa fie obisnuit cu toata gama de scule de tinichigerie.

Cerinte

Obligatiile includ: sa prelucreze, sa fixeze si sa repare parti din foi de tabla si produse din foi din otel galvanizat, cupru, aluminiu si alte metale, sa taie foile de tabla la dimensiunile specificate īn schite, sa īndoaie tabla, sa o ranforseze, sa o gaureasca, sa o asambleze, sa o rasuceasca si sa o sudeze cu alte parti componente īntr-un ansamblu - sa prelucreze elementele de constructie, cum sunt cārlige, stresini, jgheaburi etc. sa fixeze si sa repare tabla care intra īn compozitia zidariei, corniselor si balcoanelor - sa asambleze si sa repare jgheaburile de acoperis, burlanele si coturile, si tabla de toate dimensiunile care se pune pe cosurile caselor - sa lucreze tabla de toate tipurile folosita la fatadele cladirilor - sa fixeze si sa repare acoperisurile din tabla de pe orice fel de acoperisuri, sa prelucreze si sa repare produsele din cositor care au destinatie artistica si de stilizare īn constructii (cum sunt cazane, guri de burlan, tevi), conform schitelor sau sa fixeze elementele originale - sa prelucreze, sa fixeze si sa repare tabla de acoperis pentru acoperisuri īn forme speciale (piramida, con, cupola etc.).

Dispus sa lucreze in echipa si sa impartaseasca experienta colegilor sai, obisnuit cu lucrul la innaltime in conditii vitrege de timp.
Nu conteaza varsta

Oferta (bonusuri, beneficii)

Angajare legala pe termen lung si siguranta postului.

Angajare numai cu carte de munca, salarii decente, servicii de medicina si protectia muncii, echipament de lucru si protectie dupa normele in vigoare, scule si unelte de ultima generatie.