Prezentare video

Descopera ce poate face BizooJobs pentru tine

Publicitate pe BizooJobs?
Click aici »

Termektechnikus

Tipul ofertei
Full Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
dupa interviu
Tara
Romania
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Industrie
Data introducerii
31-05-2010
Data actualizare
31-05-2010
Posturi disponibile
1 (La acest anunt au mai aplicat 0 persoane)

Descrierea postului

Feladat:
a gyrtsban keletkezett, javtsra szorul modulok / flksz termkek analizlsa s javtsa
folyamatos visszajelzs a termels s a kzvetlen vezet? fel a gyrtsi hatkonysg nvelse rdekben

Cerinte

Elvrsok:
Kzp vagy fels?fok vgzettsg a kvetkez? terleteken:
rdi/tv m?szersz, elektronika, elektrotechnika, mechatronika, mrs- vagy vezrlstechnika
Szakmai tapasztalat ilyen munkaterleten
Elektronikai mr?m?szerek (oszcilloszkp, multimter, stb.) segtsgvel vgzett mrsi gyakorlat, nagy frekvencis mrsi tapasztalat
Szmtogpes ismeretek
Alapfok ango nyelvtuds

A munkavgzs helye: Magyarorszg

Oferta (bonusuri, beneficii)

Rszletes magyar nyelv? nletrajzot a judith.gyorfi@starjobs.eu e-mail cmre vrunk.

Axello