Click aici »

Terapeut tratamente corporale

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Servicii infrumusetare
Data introducerii
28-02-2018
Data actualizare
28-02-2018
Confidential
expirat

Descrierea postului

PURE SALON cauta personal pentru efectuarea de tratamente corporale cu aparatura de ultima generatie si produse profesionale pentru remodelare corporala.
Atributii principale:
- evaluarea clientului, intocmirea fisei, stabilirea planului de terapii
- explicarea procedurilor, prezentarea terapiilor, sublinierea avantajelor
- efectuarea programarilor pentru sedintele viitoare
- recomandarea terapiilor potrivite
- efetuarea terapiilor de remodelare corporala cu aparatura din dotare;
- Intretinerea curateniei la locul de munca (impreuna cu celelalte angajate).

Cerinte

- persoana sociabila si comunicativa,
- spirit de echipa;
- dornica sa invete lucruri noi si se perfectioneze continuu;
- abilitati de vanzare;
- punctualitate.

Experienta anterioara in saloane de remodelare corporala constituie un avantaj, desi nu este un criteriu obligatoriu - oferim training.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- participarea la training-urile realizate de companie;
- salariu atractiv + bonus la atingerea target-ului;
- mediu de lucru placut si select;
- beneficii privind serviciile din cadrul salonului
- carte de munca;
- training de specializare.