Click aici »

Terapeut ABA

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
12-03-2018
Data actualizare
18-07-2018

Descrierea postului

Asociatia "Mai Aproape" (Com. Chiajna) selecteaza in vederea angajarii, absolventi de psihologie interesati sa lucreze cu copii diagnosticati cu TSA (tulburari din spectrul autist).

Cerinte

Daca esti o persoana dinamica si esti interesat de domeniul analizei comportamentale aplicate, trimite-ne un CV si o scrisoare de intentie.

Cerinte si responsabilitati:
- aplicarea principiilor ABA si implementarea obiectivelor urmarind recomandarile consultantului, dar si progresul copiilor;
- colectarea si inregistrarea datelor sub atenta supervizare a coordonatorului;
- oferirea unui feedback zilnic parintilor;
- participarea la toate workshop-urile si conferintele de specialitate;

Programul este 9:00-18:00.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se asigura transport Pacii-Chiajna-Pacii (cu microbuzul asociatiei).