Click aici »

Tehnician telecomunicatii /Jonctor fibra optica

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Telecomunicatii
Data introducerii
05-08-2016
Data actualizare
31-07-2017

Descrierea postului

Sunteti pregatiti sa faceti o schimbare in cariera? Doriti sa va dezvoltati profesional in domeniul telecomunicatiilor?

VENITI LA PROCONECT!

RESPONSABILITATI IMPORTANTE:

TEHNICIAN OPERATIUNI CLIENTI
-realizeaza operatiunile necesare conectarii clientilor la reteaua UPC
TEHNICIAN CONSTRUCTIE RETEA FIBRA OPTICA
-realizeaza operatiunile necesare instalarii retelei de fibra optica: echipare stalpi, montare fibra optica sau cabluri, instalare echipamente specifice cu respectarea proiectelor tehnice si a instructiunilor de montaj
JONCTOR FIBRA OPTICA
-realizeaza operatiunile necesare instalarii si intretinerii retelei de fibra optica: jonctare cabluri fibra optica, instalare si intretinere surse de telealimentare, cabluri si echipamente specifice cu respectarea proiectelor tehnice si a instructiunilor de montaj

Cerinte

PROFILUL CANDIDATULUI:
-studii de profil tehnic (profesionala, liceu, postliceal)
-reprezinta avantaj experienta in domenii precum: retelistica, depanare calculatoare, retele catv, constructie retea fibra optica
-disponibilitate pentru deplasari prelungite in tara
-aptitudini lucru la inaltime

Oferta (bonusuri, beneficii)

BENEFICII:
-Oferim posibilitatea unei colaborari pe termen lung si training la locul de munca, salariu fix si bonusuri in functie de realizari

PRO CONECT
adela.moldovan@proconect.ro
0749128435