Click aici »

Tehnician Slot Machine

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
16-12-2018
Data actualizare
21-05-2019

Descrierea postului

- Instaleaza echipamentele de tip Slot Machine in Agentiile Winner;
- Asigura buna functionare a echipamentelor de tip Slot Machines din Agentiile Winner;
- Asigura revizia si verificarea metrologica a Videosloturilor;
- Verifica materialele si echipamentele necesare interventiilor pe care urmeaza sa le desfasoare;
- Repara componentele defecte ale echipamentelor de tip Slot Machines;
- Se deplaseaza zilnic, in interes de serviciu, pentru a desfasura activitati de prelucrare (procesare), operare si monitorizare a sistemelor informatice, de tehnologia informatiei si a comunicatiilor, echipamentelor periferice, hardware si software;
- Intocmeste anumite rapoarte specifice de activitate

Cerinte

- Persoana organizata;
- Abilitati foarte bune de comunicare si de lucru in echipa;
- Capacitate de a lucra intr-un mediu in continua schimbare, de a respecta termene limita;
- Receptivitate fata de instructiuni scrise sau verbale;
- Disponibilitate pentru deplasare;
- Permis categoria B;
- Constituie un avantaj experienta in instalarea / repararea aparatelor tip Slot Machines minim 2 ani;
- Experienta in domeniul tehnic de minim 2 ani;
- Cunostinte IT hardware: asamblare / instalare / intretinere PC;
- Cunostinte retelistica

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitati de avansare ;
- Mediu de lucru placut si dinamic

Trimite CV