Click aici »

Tehnician sisteme tehnice securitate

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
20-02-2012
Data actualizare
20-02-2012

Descrierea postului

Instaleaza si intretinere sisteme de alarmare la efractie, de detectie si avertizare la incendiu, control acces, CCTV, interfonie si videointerfonie, conform proiectului tehnic ? asigura punerea acestora in functiune efectueaza programarea si conectarea sistemelor electronice de securitate in dispecerate de monitorizare.

Cerinte

Experienta dovedita in instalare si intretinere sisteme de alarmare la efractie, de detectie si avertizare la incendiu, control acces, CCTV, interfonie si videointerfonie
Experienta in domeniul paza si protectie ? necesar, dar nu obligatoriu
Persoana competenta, responsabila, obisnuita sa lucreze cu deadline-uri stricte, cu spirit de echipa
Aptitudini de organizare, planificare, coordonare, conducere si negociere
Aptitudini foarte bune de relationare si comunicare
Disponibil pentru deplasari
Cunostinte medii de limba engleza si utilizare PC
Permis de conducere categoria B - fara antecedente

Oferta (bonusuri, beneficii)

Securitas este un binecunoscut lider in securitate.

Preocuparea noastra se indreapta catre oferirea solutiilor de securitate care sa se potriveasca fiecarei nevoi a clientului.

Securitas a atins o crestere si dezvoltare de durata in 49 de tari din America de Nord, Europa, America Latina, Orientul Mijlociu, Asia si Africa.

Peste tot, de la micile magazine pana la aeroporturi, cei 295.000 de angajati, fac diferenta.