Click aici »

Tehnician sisteme securitate

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Telecomunicatii, Protectie/Paza
Data introducerii
15-02-2018
Data actualizare
15-02-2018

Descrierea postului

?Montarea tubulaturii pentru sistemele tehnice de securitate
?Realizarea cablajului necesar sistemelor tehnice de securitate
?Pregatirea lucrarilor de instalare a sistemelor tehnice de securitate
?Instalarea sistemelor de detectare, semnalizare si alarmare la incendiu
?Instalarea sistemelor tehnice de detectie, efractie si control al accesului
?Instalarea sistemelor tehnice de monitorizare
?Instalarea sistemelor tehnice de televiziune cu circuit inchis (TVCI)
?Punerea in functiune a sistemelor de detectare, semnalizare si alarmare la incendiu, detectie, efractie si control al accesului si a sistemelor tehnice de televiziune cu circuit inchis (TVCI) constituie un avantaj;
?Mentinerea unor relatii de munca eficace

Cerinte

Cautam tehnician cu experienta de cel putin 1 an
Detinerea diplomei ARTS sau in curs de obtinere, constituie avantaj.